מתנה מקורית

במקרים רבים בחיינו אנו מוצאים את עצמנו מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת עבור יקירנו. ייתכן ואנו מחפשים מתנה לאימא לכבוד יום האם, להורים לכבוד יום הנישואין, לחבר או בן משפחה ליום ההולדת או מכל סיבה אחרת. לעתים אין לנו סבלנות, זמן או כוח לחשוב על מהי המתנה הטובה ביותר שנוכל להעניק אז אנו רוכשים מתנה שאין לה שימוש או ערך מיוחד.

כאשר אתם בוחרים מתנה, גודל המתנה או הערך שלה בדרך כלל תלוי באירוע. לא תוכלו לקנות חולצה במתנה לזוג מתחתן או חופשה לחו"ל לילד החוגג בר מצווה. ישנם מקרים רבים בחיים בהם המתנה צריכה להיות צנועה מצד חד, אך מקורית וחביבה מצד שני. כיום אינכם צריכים לחפש רחוק ולחשוב על מתנה מתאימה. אם אתם מתארחים בחג אצל ההורים, יש יום מיוחד הנוגע ליקירכם, רוצים לפנק את בית הזוג בערב רומנטי או אפילו את חבריכם על העסק החדש שפתח, תוכלו לעשות זאת באמצעות סלסילת פירות מעוצבת, החתוכים באומנות ובמקצועיות.

סלילת פירות זו יכולה להיות גם מגש, הפירות יכולות לכלול פירות יבשים, גבינות, עוגיות בריאות, כריכי ביס ועוד. מנפלאות הפירות אין גבול לדברים שאפשר לעשות. היו בטוחים שמדובר במתנה ייחודית ומיוחדת שלא יצפו לקבל אותה, אך ריחה המופלא וטעמה העשיר יסבו עושר לכל המקבל אותה.

מי אנחנו?

"סיפורי פירות" שבירושלים הינו בוטיק לפירות חתוכים, אשר נוסד ב-1984 על ידי צמד אחים, ומאז מספקים ללקוחותיהם סחורה טרייה, איכותית, צבעונית ומתוקה המאפשרת לטעום מאוצרות הטבע האמיתיים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון להזמנות.