מתנה ליולדת

"סיפורי פירות" הנה חברה שנוסדה בשנת 1984 ומאז מספקת באהבה רבה חווית פירות מעשירה ללקוחותיה. תוכלו ליהנות מפלטות של ירקות ופירות חתוכים, סלסילת פירות, כריכי ביס, מיצים טבעיים סחוטים, פלטות עוגיות בריאות ועוד. החברה מספקת שירותיה גם ללקוחות פרטיים וגם לחברות ועסקים המעוניינים לצ'פר את עובדים או להגיע מוכנים לפגישה.

ישנם מקרים רבים בהם תרצו לפנק את יקיריכם במגשי פירות מפנקים: יום אהבה, ערב רומנטי, חג אצל המשפחה, ברכות לכבוד המשרד החדש, מתנה ליום ההולדת ואפילו מתנה ליולדת.

כיצד נבחר מה לשלוח ליולדת?

אנו מכירים היטב את השגרה לשלוח מתנות ליולדת טרייה. אחרי 9 חודשים מפרכים של סחיבת התינוק בבטן והלידה שהיא בעצמה הליך לא פשוט, הרי שבסופו של דבר מקבלים את המתנה הגדולה ביותר של חיינו – והיא הילדים שלנו. על מנת להראות את תמיכתנו ואהבתנו לאם הטרייה, אנו קונים מתנות שבדרך כלל הולכות אל התינוק בסופו של דבר.

מתנות שאנו קונים בדרך כלל: בגדים לתינוק, צעצועים, בונבוניירה ופרחים ועוד. כיום ניתן לבחון מתנה יצירתית יותר, שבה האם של התינוק תוכל ליהנות ממנה אף יותר, והיא סלסילת פירות חתוכים בצורה מקצועית ויפיפייה. הצבעים המופלאים, ניחוח הפירות הקסום וטעמם המתוק והמגוון יספק חוויה מהנה ואנרגטית במיוחד לאם הטרייה.

אפשרויות נוספות: פלטות ירקות חתוכים, פלטות גבינות, פלטות פירות יבשים, כריסי ביס, פלטות עוגיות בריאות ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנות.